Veronika Čurdová | 23.06.2026 | Výlet
O víkendu 20. a 21. června se naše třídy 6.B a 9.B vydaly společně strávit víkend do Sedmihorek. Nejprve jsme všichni společnými silami postavili asi ve 40°C stany na louce. Během soboty jsme zvládli koupání v Bažantníku, výlet na Hrubou Skálu, opékání buřtů a stezku odvahy. V neděli připravili žáci 9. ročníku pro šesťáky stopovanou s úkoly a po slunění a koupání u rybníka jsme vyrazili zpátky do Jablonce. Nocování ve stanu přežily i paní učitelky Čurdová a Randáková, takže třeba zase za rok :-).