Veronika Čurdová | 27.06.2023 | Výlet

Děti z 6.B,7.A a 8.A vyrazily pod vedením paní učitelky Randákové a paní učitelky Čurdové na víkend do Sedmihorek. Všichni jsme se sešli už po 7h ráno v sobotu 24. června, kde jsme naložili věci do dodávky a pak jsme odjeli autobusem do Rychnova, kde jsme přestoupili na vlak do Sedmihorek. Po příjezdu jsme se vrhli na postavení stanu a pro někoho to byl opravdu oříšek. Po ubytování jsme se vydali na výlet na Valdštejn a Hrubou Skálu, kde nás osvěžila výborná vanilková zmrzlina. V sobotu jsme zvládli ještě koupání v rybníku, opékání buřtů a noční stezku odvahy. Spaní ve stanech bylo velké dobrodružství a pro některé děti to byl nový a nepoznaný zážitek. V neděli jsme uspořádali soutěž v líčení, pár zápasů v přehazované, snědli jsme výbornou pizzu a po posledním koupání jsme sbalili stany a připravili se na odjezd domů. Víkend s dětmi se nám vydařil a možná se do Sedmihorek zase za rok vrátíme. Všem přejeme krásné léto…