Eva Hortvíková | 28.06.2026 | Výlet

V pátek 19.6. jsme se sešli u školy plni očekávání. Čekal nás totiž školní výlet. Vlakem jsme jeli do Kořenova a poté jsme vyrazili pěšky na Příchovice. V lesoparku se dětem moc líbilo, největší úspěch slavily kuličkové dráhy a houpačky. Nezapomněli jsme si prohlédnout ani muzeum a maják Járy Cimrmana. Poté jsme seběhli do Tanvaldu na vlak a vrátili se zpátky do Jablonce. Děti byly unavené, ale spokojené. Pro některé z nich to byl prozatím nejdelší pěší výlet (12 km), který skvěle zvládly.