Martina Svobodová | 29.06.2022 | Výlet

Nastal čas školních výletů. Dočkali jsme se i my - páťáci. V pátek 24. 6. 2022 jsme vyrazili autobusem a vlakem do kempu v Sedmihorkách. Nelenili jsme a hned jsme vyrazili na obhlídku okolí.

Skalním městem jsme došli na Hrubou Skálu, kde jsme se občerstvili. Cestou jsme neminuli úžasné výhledy ze skalních vyhlídek. Pokračovali jsme na Bukovinu se zastávkou v arboretu a pak už jsme spěchali zpět do kempu, abychom před večeří stihli koupání v rybníku.

Večer nastalo to pravé dobrodružství - pro některé děti poprvé noc bez rodičů, přespání v chatce.

Druhý den jsme se probudili do zamračeného rána. Po vydatné snídani jsme si zabalili a vydali se na zpáteční cestu do Turnova. Cestou na nás čekal Valdštejn a skalní vyhlídka Hlavatice. Naše dvoudenní putování jsme si zpestřili soutěžemi v týmech a luštěním tajné zprávy.

Tyto dva dny jsme si společně užili, byl to náš poslední společný výlet na 1. stupni.