Eva Horáková | 01.07.2022 | Výlet, Babylon

Dne 27.6.2022 se třídy 2.A a 2.B vypravily na výlet do Funparku, který se nachází v budově Babylonu v Liberci. Náš výlet začal v 8:00 hodin, kdy jsme společně odešli od budovy školy na vlakovou zastávku Jablonec nad Nisou. Odsud jsme jeli osobním vlakem do Liberce. Po výstupu na libereckém nádraží nás čekala zhruba 1 km dlouhá cesta, která vedla přímo do našeho cíle – Funparku. Děti měly možnost jezdit na motokárách, projít si lanové centrum, skákat na trampolínách, dokonce se povozit i na zdejším kolotoči, či si lehnout do bazénku naplněného velkým množstvím malých balónků. Dvě hodiny zábavy utekly jako voda, a my se museli přemístit zpět na vlakové nádraží a jeli jsme vlakem zpět do školy.
Troufáme si říci, že děti z výletu byly nadšené stejně tak, jako paní učitelky. Ty se tak díky malým „raubířům“ mohly vrátit do svých dětských let a společně si to s dětmi pořádně užily!