Eva Horáková | 24.06.2022 | Výlet

Dne 16.6.2022 se třída 2.A společně se třídou 2.B vypravily na výlet do Šťastné země v obci Radnánovice – Karlovice. Naše cesta začala srazem před budovou školy v 7:20 hodin. Poté jsme se všichni společně vydali na vlakovou zastávku v Jablonci nad Nisou, odkud jsme vlakem pokračovali do Liberce, Turnova a na Hrubou Skálu. Následně nás čekala cesta dlouhá zhruba 1 km, kdy jsme došli do Šťastné země. Děti zde měly možnost vidět živá zvířátka, projít si Geopark a vyzkoušet si nejrůznější prolézačky ze dřeva, či si zaskákat na trampolínách. Měly též možnost si v místním stánku koupit něco dobrého na zub a výlet si tak ještě více užít. Cesta zpět byla pro děti velice dobrodružná (zpoždění vlaku, rychlé hledání dalších navazujících spojů), ale byly moc šikovné a vše jsme hravě zvládli. Doufáme, že naši výletníci si tento den užili tak, jako jejich doprovod.