V úterý 31.1.2023 proběhl na 2. stupni Zimní den. První vyučovací hodinu dostaly děti výpis z vysvědčení a pak došlo na rozdělení do 3 skupin. Nejpočetnější skupina vyrazila do plaveckého bazénu. Žáci si užili 90 minut plavání a vodní radovánky na tobogánech, ve vodní řece a také se šli ohřát do páry. Druhá část měla na programu bruslení na městském zimním stadionu. Celá ledová plocha byla naše a i přes velké množství pádů jsme si skvěle zabruslili. Poslední skupinka vyrazila na procházku na Petřín v Jablonci nad Nisou. Děti si nejprve zabobovaly a pak na ně čekala sladká odměna v podobě horké čokolády. Bylo příjemné vyměnit školní lavice za sportoviště a pobyt venku. Chtěla bych poděkovat všem učitelům a asistentkám za pomoc. Nahlédněte do naší fotogalerie, jak jsme si užili poslední den v lednu.