Veronika Čurdová | 25.06.2026 | Výlet
V úterý 23. června se vydali žáci 6.B na výlet na Bedřichov. Nejprve nám pan řidič v MHD zapomněl zastavit na zastávce a odvezl nás kousek dál, ale ještě horší bylo, když jsme vystoupali na rozhlednu Královka a zjistili jsme, že je pořád kvůli rekonstrukci zavřená. To nás ale vůbec neodradilo a vydali jsme se na další rozhlednu. Po několika kilometrech jsme se krásně rozhlédli ze Slovanky. Počasí nám přálo, snědli jsme všechny dobroty a výlet jsme si všichni moc užili.