Eva Hortvíková | 28.06.2026 | Projekty

Ve středu 17.6. jsme s dětmi ze 3.B vyrazili na Královku. Autobusem jsem dojeli do Bedřichova a poté jsme mravenčí stezkou vystoupali k rozhledně. Připomněli jsme si živočichy a rostliny, které patří do lesního společenství. Po cestě z Královky do Janova nad Nisou jsme pracovali s mapou a kompasem. Po celý den nám přálo počasí a děti se ke škole vrátily spokojené.