V pátek 4.11. jsme si s dětmi uspořádali akci Halloweenský karneval v tělocvičně.
Po obědě se šli všichni převléknout do svých kostýmů a masek. Družiny byly najednou plné tajemných a strašidelných zjevení. Kostlivci, duchové,superhrdiny, piráti a pirátky, čarodějnice a mnoho dalšího nechyběli na halloweenské párty! Akci jsme započali společným focením a poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde na děti čekal program plný her, hudby a zábavy. Zahráli jsme si dětí oblíbenou hru na "sochy". Na tuto hru se zapne hudba, tancuje se a po vypnutí se z nás musí stát sochy. Kdo se pohne, vypadává. Také jsme tančili ve dvojicích s balónkem, který jsme drželi např. hlavou nebo zadkem. Zábava byla pořádná. Na závěr se pustila hudba a pinkání s balónky mohlo začít. :)
Chtěla bych děti pochválit za krásné kostýmy. Odpoledne jsme si všichni moc užili a těšíme se na další společné zážitky.
 
Družina I.-II. oddělení družiny