NAKAP II – pokračování projektu v dalším ročníku naší školy. SŠ řemesel a služeb přivítala tentokrát naši osmičku. Pršelo, bylo nevlídně, tak jsme se na dílny opravdu těšili. Paní Musilová nás uvítala tradičně s úsměvem a děti se pustily hned do práce. Pláště tentokrát padly všem, takže po proslovu k bezpečnosti práce se opět ruce dětí potýkaly s drátky, kleštěmi, sklem a vlastní trpělivostí. Musím konstatovat, že nebyl nikdo, kdo by se práce bál. Po třech hodinách soustředěné práce už výsledky byly vidět. Po dobré svačince už se jen dokončovalo a např. malování skla byla pro mnohé zajímavá práce. Protože mají osmáci ještě čas na rozhodování, uvidíme, zda za rok splní, co dnes slibovali. Děkuji moc všem za odvahu se poprat sám se sebou, pečlivost a šikovné ruce. Už nyní se těšíme, co pro nás v pátek připraví veletrh vzdělávání EDUCA.