Nikola Salačová | 03.06.2022 | Den dětí

Na dětský den podnikla 7.A dobrodružnou výpravu na rozhlednu Černá Studnice. Ze školy jsme se vydali pěšky vstříc našemu cíli. Cesta to byla velice náročná, jelikož rozhledna stojí na velkém kopci. Nakonec jsme se však úspěšně dostali na vrchol. K našemu velkému překvapení byl zavřený stánek s rychlým občerstvením. Jelikož jsou ve třídě šikovní žáci, kteří umí leccos zařídit, stala se neuvěřitelná věc - stánek kvůli nám otevřeli. A tak si žáci za odměnu dali studený nápoj a hranolky s kečupem. Potom jsme se pozdravili se zvířátky, která žijí hned pod rozhlednou - s lamou a kozami. Zpět už se nám šlo o mnoho lépe, neboť jsme šli stále z kopce. Po cestě jsme se s žáky hodně nasmáli, vyprávěli si vtipy, různé příběhy a vymýšleli náš školní výlet. Naše dobrodružná výprava skončila ve školní jídelně. Dětský den jsme si spolu náramně užili.