Cesta ze EDUCOU byla po dvou letech opět výzvou. Po covidové pauze se naši žáci mohli zúčastnit oblíbeného veletrhu práce a vzdělávaní. Předcházelo povinné testování na covid, ale všichni prošli bez potíží a celé dopoledne jsme se tak mohli věnovat nabídkám vystavovatelů. Zastoupeny byly tradičně střední školy z Libereckého kraje, ale i z ostatních krajů. Pro kluky se na ploše arény představilo mnoho zajímavých oborů. Blízká ŠKODA auto nebo SPŠSE a VOŠ z Liberce, kam také budou mířit přihlášky z devítky. Osmička se poctivě zajímala a sbírala letáky s nabídkami. Nechyběla ani tradiční přehlídka SŠ v Kateřinkách či modely SPŠ textilní. Když došlo na hlad, i občerstvení se hodilo. Cesta vlakem zpátky příjemně uběhla já chci tímto poděkovat nejen našim vyučujícím ,ale hlavně dětem za vzorné chování a věřím , že jejich rozhodování o povolání budou úspěšná.