Po covidové pauze jsme měli opět možnost spolupráce s IPS našeho Úřadu práce. Setkání bylo tentokrát v naší škole a pozvání přijala nová kariérová poradkyně paní Dana Havarová.

Seznámila nás s výstupy žáka po základní škole, připravila moc pěknou prezentaci a vysvětlila všem vycházejícím, jak důležité je sebepoznání, co by měl žák na konci své docházky již vědět. Její otázky směřovaly přímo na tělo, takže odpovědi dětí se dost různily. Většina však už má téměř rozhodnuto a ti, co ještě váhají, jsou pozváni na individuální konzultace a profitesty informačně poradenského střediska. Je zřejmé, že tato beseda byla poslední tečkou v seznamu akcí tohoto pololetí. Nyní už se musí každý sám rozhodnout, co dál po škole chce opravdu dělat. Děkuji všem za aktivní účast , spolupráci a věřím, že se naši žáci rozhodnou dobře. Držíme jim určitě palce.