Ve školní družině jsme si užili Barevný týden. Pondělí bylo žluté a slunečné, úterý modré a mořské, středa červená a srdíčková, čtvrtek zelený a přírodní a pátek hnědý a lesní. Děti se s nadšením oblékaly do barev jednotlivých dnů a celý týden si moc užily.

















