Uspořádali jsme turnaj v pexesu ve školní družině. Přihlásilo se 7 statečných dětí. Každý hráč hrál s každým dalším. Celkem tedy absolvoval 6 kol. Na konci čekal tři hráče kvůli shodnému počtu bodů rozstřel, ve kterém bojovali o 3. místo. Ostatní děti hráče po dobu turnaje podporovaly, kontrolovaly výsledky a férovou hru. Vyhlášení proběhlo za doprovodu velkého potlesku.