Marie Fléglová | 01.11.2022 | Výlet

V pátek 14. 10.2022 se vlakem vypravila paní učitelka Fléglová s několika maminkami a s dětmi ze 4. B do Pelešan u Turnova, kde bylo zajištěno ubytování. První den si všichni udělali výlet na hrad Valdštejn a na skalní vyhlídku Hlavatice. Cestu si zpestřili hrami a soutěžemi a také občerstvením. Po vynikající večeři, začal večer plný zábavy. Nejprve děti předvedly své pěvecké, taneční, kouzelnické a žonglovací dovednosti v talentové soutěži s hvězdnou porotou a pak si všichni užívali uvolněné zábavy při diskotéce.

Druhý den bylo deštivé počasí, tak se šlo dopoledne na houby a odpoledne se konal kvíz, po kterém bylo potřeba se provětrat procházkou po okolí. Večer si všichni užili společenské hry a diskotéku.

V neděli už vykouklo sluníčko a tak se všichni vydali na Zlatou stezku Českého ráje. Odpoledne bylo vyhlášení soutěží. Velké díky patří maminkám Monice Hoření, Pavle Dudášové, Petře Vikové za pomoc při aktivitách s dětmi i s pracemi v kuchyni, Sofii Babičové za přípravu a organizaci kvízu a Ljubě Babičové za to, že celou dobu plnila všem žaludky nejvybranějšími pochoutkami.