David Mánek | 25.10.2023 | Montessori

Školní rok 2023/2024 je v plném proudu. My však myslíme nejen na něj, ale i ten následující. A protože se třídy Montessori v příštím roce rozšíří o tzv. 2. trojročí (4.-6. třída), tak hledáme nového kolegu nebo kolegyni do našeho týmu. 

Specifikace nabídky:

Pracovní místo: učitel/ka 1. stupně ZŠ
Požadavky: Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., zákon o pedag. pracovnících, ve znění pozdějších předpisů.
Nástup: 1.8. 2024
Úvazek: 1,0

Rádi bychom v našich řadách přivítali člověka, který u nás bude na plný úvazek. Má blízko k pedagogice Montessori a je ochoten se dále vzdělávat. Důležitý je pro nás respektující přístup k dětem i dospělým a jemu odpovídající komunikace.

V případě zájmu se k nám můžete přijít podívat.

Kontaktní mail: david.manek@zsjbc5kvetna.cz