Monika Kotková | 01.06.2023 | Družina

Jump Aréna je pro děti velmi oblíbené místo. Proto jsme naplánovali návštěvu této skvělé atrakce do dvou termínů, aby mohly jet postupně všechny děti. První skupina vyrazila ve středu 31.5. po obědě. Cestu vlakem jsme si všichni užili a z nádraží v Liberci už to bylo do Arény jen 10 minut pěšky. Po nezbytném poučení o pravidlech bezpečného chování už nedočkavé děti vběhly na trampolíny a během hodiny si skákání užily dost a dost….například skoky na gymnastických trampolínách, skoky z lezecké stěny do pěnových kostek, skoky do velkého nafouknutého pytle a další. Potom nesměly chybět ještě sladkosti a nanuky a šlo se zase na vlak. Všichni jsme se vrátili v pořádku a na trampolínový výlet budeme rádi vzpomínat.

Monika Kotková, Tereza Tomášková, Eva Hortvíková