David Mánek | 24.10.2023 | Montessori

Dovolujeme si pozvat všechny rodiče dětí Montessori tříd na další společenské setkání, které připravujeme spolu s dětmi. Listopadovou schůzku jsme zvolili ve formě kavárničky s ukázkou práce s Montessori pomůckami. Tu pro vás připraví děti, které se stanou průvodcem svých rodičů a ukáží jim, jak se s pomůckami pracuje.

Mimo to děti připraví i drobné občerstvení v podobě sladkého překvapení a uvaří kávu, čaj, případně naservírují studené nápoje. Celé setkání se uskuteční v prostorách školní družiny, popř. v našich třídách. Věříme, že zažijeme další hezké společné odpoledne, při kterém si neformálně popovídáme a předáme si spoustu důležitých informací u dobrého pohoštění.

Setkání se uskuteční 7.11. 2023 od 16:30.

Před tímto setkání (ve středu 25.10. 2023) proběhne druhé setkání členů poradního sboru vedení školy. 

Těšíme se na setkání David Mánek a kolektiv průvodců spolu s dětmi