Eva Breslerová | 17.06.2026 | Výlet

Žáci 2.A vyrazili v úterý 16.6. na školní výlet. Jejich cílem byla Královka. Autobusem MHD dojeli do Bedřichova a odtud se „Mravenčí stezkou“ vydali k rozhledně. Cestou hledali dřevěné sochy zvířátek, vyplňovali pracovní listy s úkolem pozorovat přírodu v lese a také si všichni nadšeně zacvičili.  Na vrcholu si kromě mlsání u tamního stánku užili spoustu legrace na místním dětském hřišti. Počasí přálo, sluníčko svítilo, a teď se všichni už těší na zasloužené prázdniny.