Sportovní den na přehradě

Ve středu 23.6. proběhl na plážovém kurtu na přehradě v Jablonci nad Nisou turnaj v přehazované. Žáci 2. stupně vytvořili celkem 5 družstev. Počasí bylo velmi příjemné a sportovní dopoledne se opravdu vydařilo. Děti tak měly možnost si na konci školního roku zasoutěžit a zasportovat. Turnaj proběhl v úžasné atmosféře, kde si zaslouží velkou pochvalu za fandění především naši deváťáci. Po skončení akce následovalo vyhlášení pořadí družstev, předání diplomů a sladkých dobrot. Všem účastníkům bych chtěla poděkovat, popřát krásné prázdniny a doufám, že se uvidíme na kurtu i příští školní rok. 
 
Pořadí:
1. SHEESH
2. ČÍNSKÝ VIETNAMCI
3. DODO
4. ŠPECI A ŠPEJLE
5. CO TEN PES DĚLÁ
 
 
Mgr. Veronika Čurdová
Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 488 388 248