Sluníčkový Den dětí 2018

Letošní první červnový den byl ve znamení vysokých teplot a očekávání bouřek a přívalů deště. V přípravě programu jsme s devítkou, která i letos pro nejmenší celé dopoledne připravila, s tím počítali, takže až do poslední chvíle jsme nevěděli, zda budeme v přírodě či v prostorách školy v Sokolí.

Nakonec se však počasí, i když dusné a únavné, vydařilo, a ti menší i nejmenší hrdě zápasili s překonáváním terénu, šipkami, čísly, anglickými slovíčky nebo čísly, aby nakonec všichni sborově přednesli básničku ze zadaných slov nebo zazpívali sobě jen tak pro radost.

Na školní zahradě pak na všechny čekala sladká odměna za dobře vykonanou práci, a tak i já chci tímto ještě jednou dodatečně popřát všem dětem krásný a spokojený den a také chci poděkovat těm, kdo se mnou sdíleli trasu, všechny úkoly a hrdě přestáli hlad i žízeň. Prázdniny jsou téměř za dveřmi, tak nezbývá, než sebrat poslední síly a vydržet až do konce.

Pracuje jako učitelka v budově 5. května 76
Telefon: 420 773 568 875