Atletický den

V úterý se konal konal atletický turnaj žáků 1.stupně na hřišti a některé disciplíny starší děti plnily u Novoveského koupaliště. Děti podaly skvělé sportovní výkony a velmi se snažili i žáci prvních ročníků. Počasí nám přálo a žáci si tuto sportovní akci užili.

 

třída 1.A

 

Hod do dálky

Běh na 50 m

Skok do dálky

1.

Damián Kubala

Adéla Ferencová

Jan Balog

2.

Daniel Čonka

Daniel Danyi

Daniel Čonka

3.

Adam Ferenc

Nela N. Miková

Jan Balog

Damián Kubala

 

třída 1.B

 

Hod do dálky

Běh na 50 m

Skok do dálky

1.

Ondřej Kumstát

Ricardo Leo Štol

Ondřej Kumstát

2.

Adéla Machová

Adéla Machová

Adéla Machová

3.

David Stejskal

Ondřej Kumstát

Matěj Polák

 

třída 2.A

 

Hod do dálky

Běh na 50 m

Skok do dálky

1.

Václav Hanka

Marie Botošová

David Cvoreň

2.

Oskar Ferko

Nicolae Codrean

Michaela Kančíová

3.

Sandra Čárná

Lukasz Ostrowski

Klára Palašová

 

třída 2.B

 

Hod do dálky

Běh na 50 m

Skok do dálky

1.

Rudolf Brzek

Rudolf Brzek

Rudolf Brzek

2.

Hana Marie Vacková

Klára Vojtěchová

Klára Vojtěchová

3.

Gabriela Slováčková

Gabriela Slováčková

Lena Hrabálková

 

třída 3.A

 

Hod do dálky

Běh na 50 m

Skok do dálky

1.

Peter Kudráš

Andrea Ferencová

Santiago Cvoreň

2.

Santiago Cvoreň

Santiago Cvoreň

Andrea Ferencová

3.

Patricie Daňová

Simona Rácová

Simona Rácová

třída 3.B

 

Hod do dálky

Běh na 50m

Skok do dálky

1.

Eliška Boudová

Alice Machová

Oliver Jun

2.

Tadeáš Hanousek

Annika Milbradt

David Hujer

3.

David Vinař

David Hujer

Tadeáš Hanousek

 

třída 4.A

 

Hod do dálky - holky

Běh na 60 m

Skok do dálky

Běh na 500 -holky

1.

Veronika Bon

Dylan Giňa

Dylan Giňa

Ina Hrabálková

2.

Ina Hrabálková

Ivan Holod

Alex Bencze

Veronika Bon

3.

Adéla Drdová

Patrik Habr

Patrik Habr

Simona Šepsová

 

 

Hod do dálky - kluci

Běh na 500m – kluci

1.

Samuel Machalický

Tomáš Hofman

2.

Alex Bencze

Samuel Machalický

3.

Dylan Giňa

Vojtěch Mašek

 

třídy 5.A, 5.B - holky

 

Hod do dálky

Běh na 60 m

Skok do dálky

Běh na 500m

1.

Adriana Červeňáková

Adéla Ulrichová

Tereza Vlachová

Adéla Ulrichová

2.

Gabriela Botošová

Tereza Vlachová

Marie Kratejlová

Zuzana Fiedlerová

3.

Lenka Berková

Stela Hornová

Adéla Ulrichová

Tereza Vlachová

 

třídy 5.A, 5.B - kluci

 

Hod do dálky

Běh na 60 m

Skok do dálky

Běh na 500m

1.

Nikolas Farbár

Tomáš Kobr

Daniel Bělík

Dominik Eliáš

2.

Tomáš Kobr

Daniel Bělík

Tomáš Kobr

Tomáš Kobr

3.

Daniel Boula

David Ráček

Nikolas Farbár

Nikolas Farbár

Pracuje jako učitelka v budově Sokolí 9
Telefon: 420 488 388 260